Zeskamp – Sportief Teamuitje op Eigen Locatie vol Spanning, Humor en Samenwerking
Op zoek naar een actief groepsuitje waarbij samenwerking, snelheid en een flinke dosis plezier centraal staan? De Zeskamp is dé ideale activiteit voor een bedrijfsuitje, familiedag of teambuildingmoment, waarbij elk teamlid onmisbaar is.
Wat kunt u verwachten tijdens de Zeskamp?
Na ontvangst wordt uw gezelschap opgedeeld in meerdere teams. Dan barst de strijd los. In een reeks sportieve en soms hilarische uitdagingen testen we de juiste mix van kracht, coördinatie, communicatie en teamgevoel.
U kunt zich verheugen op onderdelen waarbij balans centraal staat, waarin u met het hele team verbonden bent en gelijktijdig moet bewegen. Andere uitdagingen vragen om strategisch denken om letterlijk verder te komen, of om pure kracht en doorzettingsvermogen. Ook is er ruimte voor ludieke proeven waarbij snelheid en samenwerking op een komische manier samenkomen. Wie houdt het hoofd koel én weet het team naar de overwinning te leiden?
Waarom kiezen voor de Zeskamp?
Locatie en maatwerk
De Zeskamp wordt georganiseerd op uw eigen locatie. Geen locatie beschikbaar? Wij denken graag mee en kunnen een geschikte locatie voor u regelen. Voor kleinere gezelschappen en groepen vanaf 30 personen bieden wij aangepaste offertes.
Laat uw team samenwerken, lachen én presteren tijdens deze dynamische Zeskamp. Neem contact met ons op voor beschikbaarheid en een voorstel op maat.
Meer lezen
|
Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
| Ongeveer 4 uur | |
|
In 224 plaatsen mogelijk
|
|
| Inclusief diner | |
| Een onvergetelijk uitje! |
Tante Annie’s in Oldenzaal is beroemd om haar overheerlijke Tapas. Naast onze uitgebreide (lunch) kaart serveren wij een surprise menu bestaande uit diverse koude en warme Tapas, vlees en/of vis. Uiteraard kunt u ook los bestellen van onze kaart met meer dan 60 verschillende Tapas. Maar waar staat Tante Annie’s nog méér voor? Een oergezellig café/bar voor iedereen van jong tot oud. Genoeg zitplaatsen, gezelligheid en sfeer. Ons vertrouwde (verwarmde) terras met hoge tafels en lage zitjes. Veel keus in drankjes zoals een uitgebreide wijnkaart, meerdere bieren van de tap en heerlijke koffie. De keuken is tot laat in de avond geopend, dat wordt lang genieten!
Dus voor een kopje koffie, een uitgebreide lunch, een drankje aan de bar en/of een heerlijk avondje tapas eten, bij ons kan het allemaal! Ook voor een familie uitje of een bedrijfsfeestje kunnen we veel voor u betekenen. Neemt u gerust contact met ons op.
De Vijfhoek en De Driehoek zijn de twee grootste winkelcentra van Oldenzaal. Binnen de gemeente bestaat een vereniging die een stadsorgel, het Piepenrek, beheert. Er zijn vele uitgaansgelegenheden in Oldenzaal. Verschillende feesten en evenementen zoals de braderiedagen 'N Boeskool is Lös en Carnaval trekken vele bezoekers van buitenaf. Oldenzaal is samen met het Achterhoekse 's-Heerenberg een van de meest enthousiaste carnavalsgemeenten boven de grote rivieren. Bekend is het typisch Oldenzaalse Kapellenfestival Toeten en Bloazen, dat twee weken voor carnaval wordt gehouden. In deze tijd wordt Oldenzaal omgedoopt tot Boeskoolstad. Boeskool is de Twentse uitdrukking voor witte kool, een product waar Oldenzaal in vroeger dagen bekend om stond. Vlak buiten het centrum van Oldenzaal staat een bronzen beeld het Boeskoolmenneke gemaakt door de Oldenzaalse beeldhouwer Jan Kip.