Goed georganiseerd!
Wie ontdekt de Verrader? Een super spannend uitje!
Een lunch of diner als afsluiter is een kroon op je speurwerk. Dit zit niet bij de prijs inbegrepen, maar er zijn diverse mogelijkheden. Neem contact op voor de mogelijkheden. Deze Wie ontdekt de verrader tocht is in diverse steden in Nederland, België en Duitsland te doen (ook in het Engels). Het spel kan naar wens op bijna iedere locatie uitgezet worden.
Inclusief twee drankjes (koffie, thee of fris) per persoon
Kleinere gezelschappen en groepen groter dan 30 personen ontvangen een aangepaste offerte.
|
Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
| Ongeveer 3 uur | |
|
In 224 plaatsen mogelijk
|
|
| Een onvergetelijk uitje! |
Dit uniek horeca etablissement bestaat uit vijf verschillende ruimtes die onderling zijn verbonden met elkaar. Kortweg vijf schitterende horeca gelegenheden onder één dak! Komt u voor de eerste maal onze zaak bezoeken dan zal het voor menigeen een waar labierint zijn, een centrum van (eet)cafées. Zoals u zult zien is het bijzonder uniek, daar het pand zich in het hartje van Venlo bevindt, pal tegenover een van Nederlands mooiste bouwwerken, het venloos stadhuis daterend uit 1598. Ons etablissement bestaat zoals gezegd uit 5 horeca gelegenheden geheel met een eigen identiteit en dus hun eigen knusse sfeer. In den dorstige Haen is iedere dag geopend vanaf 9:30 uur m.u.v. zaterdag vanaf 09:00 uur en zondags vanaf 11:00 uur. (eerste kerstdag gesloten) Onze keuken is dagelijks geopend vanaf 11:30 uur tot 21:30 uur. Het streven van onze keuken is een goede prijs/kwaliteit verhouding. Op onze a la carte kaart zult u bij ons geen zgn.culinaire hoogstandjes vinden. Wilt u echter met een groep komen dineren en geen gebruik willen maken van onze a la carte kaart dan, kunt u bij ons ook gebruik maken van speciale menu's. Van eenvoudige drie gangen menu's tot zeer uitgebreide culinaire 5 of 6 gangen menu's. Dit is echter alleen mogelijk op reservering.
De stad is een expeditie-, handels- en industriestad. Venlo is het centrum voor de wijde omgeving als ook het koopcentrum voor het Duitse Ruhrgebied dat in de buurt ligt. Venlo grenst direct aan de Duitse steden Viersen en Kleef. De gemeente ligt aan een bocht in de Maas en heeft een centrum met geschiedenis, al heeft de 2de Wereldoorlog zeer veel schade aangericht. Venlo is een populaire stad voor teambuilding, bedrijfsuitjes, personeelsuitjes en andere groepsuitjes in de directe omgeving, maar ook daarbuiten.
Er is een rijke carnavalstraditie, die liedjes in het Venloos zeer geliefd heeft gemaakt. Het Venloos onderscheidt zich duidelijk van het Tegels, maar het Arcens/ Veldens sluit er zich bij aan. Venlo kent een karakteristiek dialect, dat nog wel Limburgs is, maar ook Oud-Gelderse trekjes heeft. De inwoners koesteren dit Venloos, dat in het algemeen nog wordt gebruikt.
Goed georganiseerd!
Turan was fantastisch, we hebben enorm genoten van het spel, aanrader!
We hebben een super leuke dag gehad met leuke spellen. De begeleider was super enthousiast waardoor iedereen goed mee deed. Bedankt!
Het was echt een super middag gehad en netjes en super georganiseerd. Dik dik dik tevreden een echt aanrader