Hele gave en leuke ervaring!
Wie ontdekt de Verrader? Een super spannend uitje!
Een lunch of diner als afsluiter is een kroon op je speurwerk. Dit zit niet bij de prijs inbegrepen, maar er zijn diverse mogelijkheden. Neem contact op voor de mogelijkheden. Deze Wie ontdekt de verrader tocht is in diverse steden in Nederland, België en Duitsland te doen (ook in het Engels). Het spel kan naar wens op bijna iedere locatie uitgezet worden.
Inclusief twee drankjes (koffie, thee of fris) per persoon
Kleinere gezelschappen en groepen groter dan 30 personen ontvangen een aangepaste offerte.
|
Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
| Ongeveer 3 uur | |
|
In 223 plaatsen mogelijk
|
|
| Een onvergetelijk uitje! |
De Beren Roosendaal ligt aan industrieterrein Borchwerf II. Vanaf de A17, afslag 21, zijn we zeer gemakkelijk te bereiken en is daardoor een ideale locatie om onderweg te genieten van een berelekker diner. Uiteraard is deze vestiging ook een aanwinst voor iedereen uit de omgeving en kun je hier terecht voor een borrel, lunch of diner.
Roosendaal is een stad en gemeente in de Nederlandse provincie Noord-Brabant, in deze gemeente wonen 77.571 mensen. Voor de naam Roosendaal zijn er twee verklaringen. De naam zou volgens sommigen een symbolische betekenis hebben. Het ‘dal der rozen’ zou verwijzen naar de Heilige Maria, aan wie de eerste kapel te Roosendaal oorspronkelijk was gewijd. Pas later werd Sint Jan de Doper de patroonheilige. Maria werd in de Middeleeuwen vaak door bloemen gesymboliseerd. Zo stond de witte lelie voor zuiverheid en de roos was het symbool van volmaaktheid. Erg plausibel lijkt deze complexe verklaring niet. Anderen verklaren de naam Roosendaal als rietdal: risse is een andere naam voor riet. Dat is meer aannemelijk. De locatie was oorspronkelijk een bijna drooggevallen moeras tussen de zandruggen of donken, dat in de zomer vol riet stond (volgens Jan Cartens, Voetsporen van mijn moeder. Naast dat Roosendaal geschikt is voor verschillende evenementen is het ook een stad waarbij u kunt genieten van de sfeer!
Hele gave en leuke ervaring!
Heel leuk spel! Dit heeft ons als collega’s nog dichter bij elkaar gebracht! Het daagt je echt uit als persoon, maar ook als teammember. Zo leren we elkaar beter kennen, wat goed is voor de bedrijfscultuur! Maar ik weet vanaf nu wel bij wie ik mijn hond laat overnachten! Thieu, topverrader! Zelfs de flexi’s deden hun uiterste best, waarvoor dank Ludo!
Heel leuke activiteit gehad!
Gezellig teamuitje gehad, spel zat goed in elkaar en was goed te volgen onderweg.