Super leuke middag met goede uitleg en hulp. Dankjewel
Vanaf 2 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
Ongeveer 1 uur | |
In 228 plaatsen mogelijk
|
|
Een onvergetelijk uitje! |
Golden Tulip hotel Arnhem Doorwerth ligt prachtig midden in een 10 hectare groot park, in de bossen op de Veluwe bij Doorwerth.
Het hotel beschikt over een restaurant, 118 stijlvol ingerichte kamers en uitgebreide sportfaciliteiten, waaronder een binnen- en buitenzwembad, all-weather tennisbanen en voetbalvelden.
Niet voor niets kiezen elk jaar vele sportploegen en voetbalteams ons hotel om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen. In het verleden bezochten o.a. Espagnol, Fenerbahce, La Real Sociedad, Vitesse en Jong Oranje ons hotel voor een optimale voetbal voorbereiding op het nieuwe seizoen.
Het dorp ligt dichtbij en op een stuwwal langs de Rijn, welke gevormd is in de laatste ijstijd. De stuwwal is de zuidelijke grens van de Veluwe. Doorwerth ligt voornamelijk in de bossen. Doordat bebouwing en bos elkaar afwisselen, zijn deze bossen bepalend voor de identiteit van deze plaats.
Super leuke middag met goede uitleg en hulp. Dankjewel
We hebben samen met de actieve leden van onze studievereniging Facilitas een heel leuk uitje gehad met de online Wie ontdekt de verrader? Het was erg gezellig met leuke spellen en goede begeleiding van Yvette!
Super leuke avond gehad. Wij speelden wie is de verrader. Leuke spellen zaten erin. In plaats van geld zoals wie is de mol, konden er prijzen verdiend worden. Doordat je samenwerkt is dit laatste best lastig want hoe bepaal je wie gewonnen heeft bij een teamopdracht? Bij de digitale opdrachten kreeg je uiteindelijk niet de uitslag, dus je weet niet zeker of je het nu gehaald hebt of niet. Dit laatste zou wel een goede toevoeging zijn want je bent zo actief bezig met raden dat je niet bijhoudt hoeveel je er daadwerkelijk goed hebt