Super gezellige dag gehad met team leider burak een aanrader
'Bedrijfsuitje verandert in een culinaire ontdekkingstocht'
Stap uit de dagelijkse sleur en geniet van een Walking Diner! Dit diner maakt elk uitje tot een succes. Combineer het diner met 1 van onze uitjes naar keuze: "Happen en stappen"! In plaats van in 1 keer een spel te spelen combineer je dit nu met een heerlijk diner. Speel een spel naar keuze in etappes en geniet tussen de actie door van 3 heerlijke gangen in een stad naar wens. De uitjes die o.a. te boeken zijn als Walking Diner zijn: Wie is de Mol, Deal or no Deal, City gps tocht, Moordtocht CSI Coldcase, City game The Phone en the Target, Levend Monopoly, Beat de Mol, Kolonisten van Catan, Crazy 88, City Experience, de Pelgrimscode, Cluedo, Jacht naar de Macht, Straatgolf, Peking Express, City Risk en meer!
Wat staat je te wachten tijdens een Walking Diner?
We beginnen met een welkomstdrankje en een voorgerecht. Wanneer iedereen scherp is volgt de briefing en krijg je een uitgebreide uitleg over het spel. Na het vormen van de teams ga je op pad om de eerste opdrachten te volbrengen. Na de eerste etappe kom je samen om te genieten van een heerlijk hoofdgerecht. De strategieën worden nog even aangepast aan tafel voordat de teams weer naar buiten gaan. Dan volgt de tweede etappe van het spel. Wie haalt er voordeel uit de net vergaarde informatie aan tafel? Na de tweede etappe wordt er afgerond met een heerlijk dessert. Hierna volgt de prijsuitreiking. Wie blijkt het Walking Diner gewonnen te hebben en wordt nog even extra in het zonnetje gezet?
Walking Diner kan op iedere willekeurige locatie in Nederland, België en Duitsland gespeeld worden. Dit spel kan ook in het Engels gespeeld worden!
|
Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
| Ongeveer 4 uur | |
|
In 224 plaatsen mogelijk
|
|
| Inclusief diner | |
| Een onvergetelijk uitje! |
Tante Annie’s in Oldenzaal is beroemd om haar overheerlijke Tapas. Naast onze uitgebreide (lunch) kaart serveren wij een surprise menu bestaande uit diverse koude en warme Tapas, vlees en/of vis. Uiteraard kunt u ook los bestellen van onze kaart met meer dan 60 verschillende Tapas. Maar waar staat Tante Annie’s nog méér voor? Een oergezellig café/bar voor iedereen van jong tot oud. Genoeg zitplaatsen, gezelligheid en sfeer. Ons vertrouwde (verwarmde) terras met hoge tafels en lage zitjes. Veel keus in drankjes zoals een uitgebreide wijnkaart, meerdere bieren van de tap en heerlijke koffie. De keuken is tot laat in de avond geopend, dat wordt lang genieten!
Dus voor een kopje koffie, een uitgebreide lunch, een drankje aan de bar en/of een heerlijk avondje tapas eten, bij ons kan het allemaal! Ook voor een familie uitje of een bedrijfsfeestje kunnen we veel voor u betekenen. Neemt u gerust contact met ons op.
De Vijfhoek en De Driehoek zijn de twee grootste winkelcentra van Oldenzaal. Binnen de gemeente bestaat een vereniging die een stadsorgel, het Piepenrek, beheert. Er zijn vele uitgaansgelegenheden in Oldenzaal. Verschillende feesten en evenementen zoals de braderiedagen 'N Boeskool is Lös en Carnaval trekken vele bezoekers van buitenaf. Oldenzaal is samen met het Achterhoekse 's-Heerenberg een van de meest enthousiaste carnavalsgemeenten boven de grote rivieren. Bekend is het typisch Oldenzaalse Kapellenfestival Toeten en Bloazen, dat twee weken voor carnaval wordt gehouden. In deze tijd wordt Oldenzaal omgedoopt tot Boeskoolstad. Boeskool is de Twentse uitdrukking voor witte kool, een product waar Oldenzaal in vroeger dagen bekend om stond. Vlak buiten het centrum van Oldenzaal staat een bronzen beeld het Boeskoolmenneke gemaakt door de Oldenzaalse beeldhouwer Jan Kip.
Super gezellige dag gehad met team leider burak een aanrader
Het was een leuk en productief spel.
Leuk om tussen de gerechten door op pad te gaan met deze Moordtocht.
Aanrader!
De opzet is wel anders als van tv maar heel leuk verzonnen. Je wordt met het spel meegezogen en gaat er helemaal op in. Je ziet wat van de stad en komt ook feitjes te weten. Een aanrader om te doen!
Super avond gehad leuke gps tocht met opdrachten. Veel plezier gehad onderweg. voor herhaling vatbaar. Zo zie je een stad nog eens van een andere kant, je let op zaken waar je anders nooit naar kijkt.