VR Moordspel Diner bij Grand Diner Cafe 't Boterhuis Delftin Delft

 

NIEUW! VR MOORDSPEL
 

 

 

 

Virtual Reality Moordspel Diner, lossen jullie het mysterie op?
 
Jouw gezelschap wordt gastvrij ontvangen en welkom geheten met een drankje en we maken teams. Jullie zitten amper aan tafel als er plotseling blijkt dat er een misdrijf heeft plaatsgevonden, onder jullie ogen!
 
Wat staat je te wachten tijdens het VR Moordspel Diner?
 
Op klaarlichte dag wordt een rijke hoteleigenaar dood aangetroffen! Vermoord in zijn eigen hotel! Wie heeft deze brute moord op zijn/haar geweten, waarom en hoe is het gebeurd?! Stap in een virtuele wereld om aanwijzingen te vinden, los pittige raadsels op en ontrafel het mysterie!
 
Aan het einde van het diner komt de waarheid naar boven. Jullie antwoorden worden tegen het licht gehouden en de winnende teams ontvangen een toepasselijk cadeau. Dankzij jullie is de virtuele wereld weer een stukje veiliger geworden.

Meer lezen

VR Moordspel Diner


Vanaf 12 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag
Ongeveer 3 uur
In 228 plaatsen mogelijk
Inclusief diner
Een onvergetelijk uitje!

Dit uitje is inclusief

Fris / bier of wijn bij ontvangst
Diner
Professionele begeleiding
Inclusief reiskosten
Inclusief reserveringskosten
Online fotoalbum
Materialen
Prijs voor winnende team
VR Brillen
Grand Diner Cafe 't Boterhuis Delft in Delft

Grand Diner Cafe 't Boterhuis Delft in Delft

Het Boterhuis is een gezellig grandcafe. Wij zijn open voor brunch, lunch, high-tea, diner en een borrel. Wij werken met verse en lokale producten.

Delft

Delft is een stad en gemeente in de provincie Zuid-Holland in Nederland en is gelegen aan de Schie, dat ligt tussen Den Haag en Rotterdam. Op 1 januari 2010 telde de gemeente Delft 96.691 inwoners. Binnen de geschiedenis van Nederland is Delft vooral bekend doordat Willem van Oranje er vanaf 1572 heeft geresideerd en er in 1584 werd vermoord. De Oranjes worden sindsdien traditioneel in Delft bijgezet. De bijnaam van Delft is dan ook Prinsenstad. Ten oosten van de grachten Oude Delft en Nieuwe Delft staat aan de markt de Nieuwe Kerk met hierin het paalgraf van Willem van Oranje en de Koninklijke Grafkelder. De toren van deze kerk is de op één na grootste kerktoren van Nederland. Delft is een stad waar heerlijk gewandeld kan worden, een stad waar u veel kennis kunt opdoen, het is de stad voor uw evenement.

Delft

Reviews

9,5
Ankie

Super goed georganiseerd en vriendelijk geholpen. Persoonlijk en met humor. Fijne gast en super geholpen.

8
Ankie

Super goed georganiseerd en vriendelijk geholpen. Persoonlijk en met humor. Fijne gast en super geholpen.

9,5
Veerle Hautekiet

Super nice enthusiastic begeleider Nice game , not too difficult, not too easy Very nice atmosphere and pace

9
Ilse

Leuke begeleider en spel (wel moeilijk)

Meer reviews

Zij gingen u voor!

10-12-2018

VR Moordspel Diner Leiden
Delen
Ook dit uitje doen