Viking Games Diner in Alphen aan den Rijn

Viking Games – Spannend en Actief Uitje op Eigen Locatie voor Bedrijfsuitjes, Familiedagen en Vriendengroepen

Bent u op zoek naar een actief en origineel uitje met karakter? Met de Viking Games stapt u in de wereld van de oude Noormannen, waar eer, moed en teamkracht centraal staan. Ideaal als onvergetelijk bedrijfsuitje, familiedag of teambuildingactiviteit.

Wat kunt u verwachten tijdens de Viking Games?

Uw groep wordt getransformeerd tot trotse Vikingstammen die het in onderlinge strijd tegen elkaar opnemen. Deelnemers worden getest op samenwerking, behendigheid, denkvermogen en fysieke inzet. De spellen zijn gebaseerd op oude gebruiken en rituelen, waarbij elke taak vraagt om slim samenwerken, leiderschap en een flinke dosis lef. Individuele dapperheid wordt uitgedaagd in een eervol duel, waarin persoonlijke kracht en karakter worden beloond.

Waarom kiezen voor de Viking Games?

• Origineel en actief groepsuitje in thematische setting

• Perfect voor teambuilding, bedrijfsuitjes en familiedagen

• Uitdagende groepsopdrachten met nadruk op samenwerking

• Geschikt voor diverse leeftijden en groepsgroottes

• Te spelen op eigen locatie in Nederland of België

Flexibel en op maat georganiseerd

De Viking Games zijn volledig mobiel en worden uitgevoerd op een locatie naar keuze. Heeft u geen geschikte locatie? Wij denken graag met u mee voor een passende oplossing.

Meer lezen

Viking Games Diner


Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag
Ongeveer 4 uur
In 228 plaatsen mogelijk
Inclusief diner
Een onvergetelijk uitje!

Dit uitje is inclusief

Fris / bier of wijn bij ontvangst
Diner
Professionele begeleiding
Inclusief reserveringskosten
Online fotoalbum
Materialen
Prijs voor winnende team

Alphen aan den Rijn

In oktober 2001  is Alphen aan den Rijn als Groenste stad van Nederland uitgekozen. In september 2002 werd Alphen aan den Rijn zelfs uitgeroepen als de Groenste Stad van Europa. Aan de Rijnhaven ligt een uitgebreid industrieterrein. Hier staat ook de 135 meter hoge KPN toren, die aan alle kanten van Alphen aan den Rijn te zien is. Deze toren was de eerste die door Nozema voor de doorgave van digitale ethertelevisie werd gebruikt. De naam Alphen is waarschijnlijk afkomstig van de naam van het Romeinse castellum Albanianae, dat "nederzetting aan het witte water" betekent.

Alphen aan den Rijn
Delen
Ook dit uitje doen