The Communication Box Lunch bij 1892 Eten & Drinkenin Zoetermeer

The Communication Box – Uitdagende Teambuildingsactiviteit op Eigen Locatie

Effectieve communicatie is essentieel binnen elk team. Het verbindt collegas, creëert vertrouwen en zorgt voor optimale samenwerking. Met The Communication Box bieden wij een unieke en uitdagende teambuildingsactiviteit waarin deelnemers ervaren hoe communicatie vanuit verschillende perspectieven werkt. Dit helpt teams om van elkaar te leren en hun communicatievaardigheden te verbeteren.

De case: Europol heeft twee geheimzinnige kisten onderschept die niet te dicht bij elkaar mogen komen. De specialisten van Europol zijn er niet in geslaagd de codes te kraken. Alleen jullie, als externe communicatie-experts, kunnen het mysterie ontrafelen en een ramp voorkomen.

Wat kun je verwachten tijdens The Communication Box?

Het team wordt verdeeld in twee groepen die elk een box op afstand bedienen. Door perfecte communicatie – zowel verbaal via portofoon als non-verbaal door middel van liplezen, gebarentaal en tekenen – moeten beide boxen geopend worden. Jullie laten zien dat communicatie van wereldniveau essentieel is voor succes. Test het oplossend vermogen en ervaar de kracht van teamwork tijdens deze spannende case. Samen puzzel je naar de oplossing en help je Europol in deze boeiende teambuildingsactiviteit.

 

Meer lezen

The Communication Box Lunch

Prijs op aanvraag

Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag
Ongeveer 3 uur
In 228 plaatsen mogelijk
Een onvergetelijk uitje!

Dit uitje is inclusief

Lunch
Professionele begeleiding
Online fotoalbum
Materialen
Prijs voor winnende team
1892 Eten & Drinken in Zoetermeer

1892 Eten & Drinken in Zoetermeer

Private dining, jubileum, Walking Dinner, een borrel of een feestavond met band of DJ? Het is allemaal mogelijk bij 1892 Eten & Drinken! Wij beschikken over 3 zalen die hiervoor bij uitstek geschikt zijn. Dit samen met de centrale ligging binnen Zoetermeer en de uitstekende parkeergelegenheid voor de deur, maakt dat u voor iedere gelegenheid bij ons terecht kunt!
De Restaurantzaal
Bij binnenkomst via de hoofdingang stap je binnen in onze sfeervolle restaurantzaal. Een goede mix van 'nostalgie' en het 'hedendaagse' geeft de zaal een geheel eigen karakter die een brede doelgroep aanspreekt. De zaal geeft plek aan 80 personen diner, maar is ook te gebruiken in een receptie opstelling tot ruim 150 personen.
De Gallery
Op de begane grond, aansluitend op de restaurantzaal, is de sfeervolle zaal 'De Gallery' die met 19de eeuwse deuren afgesloten kan worden. Zo creëren wij een aparte ruimte waar je met je gasten kunt genieten van een diner van 20 tot maximaal 50 personen of een borrel/receptie tot maximaal 75 personen. De Gallery beschikt over een eigen ingang, heeft een eigen bar en een geluidsinstallatie.
De Theaterzaal
De Theaterzaal op de 1ste etage (voorheen een bioscoop en later een klein theater) is een prachtige zaal met oneindig veel mogelijkheden. Hier kun je met een gezelschap van 50 tot wel 250 personen genieten van een groot lopend buffet, een Walking Dinner, een knallende feestavond of receptie. De Theaterzaal beschikt over een eigen bar en een licht/geluidsinstallatie. Voor mindervalide gasten is een lift aanwezig.

1892 Eten & Drinken verzorgt je feest aan de hand van je persoonlijke wensen én tot in de kleinste details. Ons personeel zal er van begin tot einde alles aan doen om je feest te laten slagen en het onvergetelijk te maken!

Zoetermeer

Uit opgravingen van de Archeologische Werkgroep Zoetermeer blijkt dat in de 13e eeuw al sprake was van bewoning aan de Dorpsstraat in Zoetermeer. De vondst van een stuk hout in een daliegat nabij het woonhart bleek na onderzoek ongeveer 1000 jaar oud te zijn. Hoewel er bij de opgraving geen sporen van bewoning werden gevonden, heeft de gemeente de vondst gebruikt voor een publiciteitscampagne, Zoetermeer 1000 jaar, om de stad op de kaart te zetten.

De bewoning van Zoetermeer is waarschijnlijk ongeveer 1000 jaar geleden ontstaan aan de rand van de veenontginning in de buurt van het in de 17e eeuw drooggemalen Soetermeerse meer. Het veen werd afgestoken en zelfs onder water uitgebaggerd en als turf in omliggende steden als brandstof verkocht. Als gevolg van de veenontginning ontstonden grote waterpartijen. Vanaf de 17e eeuw zijn eerst het Soetermeerse meer (1616) en vervolgens de overige waterpartijen ingepolderd en verkaveld. De polder waar de huidige wijken Buytenwegh en De Leyens zich bevinden, werd in 1770 opnieuw drooggelegd.

Zoetermeer
Delen
Ook dit uitje doen