Leuk concept en de app werkt supergoed.
Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
Ongeveer 3 uur | |
In 229 plaatsen mogelijk
|
|
Een onvergetelijk uitje! |
Voel je welkom bij Down to Earth Dining: waar passie voor smaak en gastvrijheid samenkomen. Bij ons draait het om het creëren van onvergetelijke momenten. We nodigen onze gasten uit om het moment te omarmen en te genieten van verse, kwalitatieve gerechten in vorm van vegetarische seizoensmenu's en bijpassende drankjes, waarbij het verhaal achter elk gerecht centraal staat. Laat je verrassen door culinaire vegetarische creaties, waarbij je zintuigen geprikkeld worden.
Leuk concept en de app werkt supergoed.
The app game gedaan in Leuven! Wat hebben we plezier gehad samen, van een biertje tappe achter de bar en veel selfies maken. Snelle reactie van Sharon! Super bedankt voor de leuke middag!
Op een speelse manier de leukste plekjes van de stad leren kennen! Als team verschillende puzzels waar je goed moet lezen en samenwerken. Gewoon een top namiddag!
Leuke activiteit! We waren met twee fanatieke teams en uiteindelijk een gelijk spel.. Stefano deed het prima, het was gezellig!