Rally Route bij BEST WESTERN Hotel De Korenbeursin Made

Beleef een avontuurlijke dag vol spanning en plezier met de Rally Route van TB Events! Stap in, start de motor en navigeer met je team langs uitdagende checkpoints, cryptische aanwijzingen en verrassende opdrachten. Of je nu in een oldtimer, cabrio of je eigen auto rijdt, teamwork en slimme navigatie zijn de sleutel tot succes. Onderweg geniet je van prachtige routes en een vleugje competitie, terwijl jullie strijden om de overwinning. Durf jij de uitdaging aan? Boek nu en beleef een onvergetelijke rally vol actie en avontuur!

Meer lezen

Rally Route


Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag
Ongeveer 2 uur
In 222 plaatsen mogelijk
Een onvergetelijk uitje!

Dit uitje is inclusief

BEST WESTERN Hotel De Korenbeurs in Made

BEST WESTERN Hotel De Korenbeurs in Made

BEST WESTERN Hotel de Korenbeurs is gelegen in het gezellige Brabantse dorpje Made. Het hotel is de perfecte uitvalsbasis voor een mooie citytrip!  

Uiteraard kunt  u uw dag culinair afsluiten met diner met heerlijke gerechten en mooie wijnen in  het bekende restaurant "Fundi".

 

Familie van der Made en medewerkers heten u van harte welkom in BEST WESTERN Hotel De Korenbeurs.

Made

Made is een dorp in de provincie Noord-Brabant. Totaal heeft Made 11.340 inwoners. Het dorp wordt omringd door landbouwgebied. Verder ligt het dorp op de grens van de hoger gelegen zandgronden en de klei van grote rivieren. 
Twee bezienswaardigheden in Made zijn de Kloosterkapel van de Zusters van Liefde en het voormalige raadhuis. Voor een lekker dagje uit zijn er genoeg bezienswaardigheden waar u een kijkje zou gaan kunnen nemen. Voor een ander gezellig uitje kunt u ook terecht in Made. Het ideale dorp is Made. 
 
 
Made
Delen
Ook dit uitje doen