Het was een slaagde Pub Quiz gehost door Andy. Hij deed dit erg leuk, niks op aan te merken.
|
Vanaf 2 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
| Ongeveer 2 uur | |
|
In 222 plaatsen mogelijk
|
|
| Een onvergetelijk uitje! |
Het Boterhuis is een gezellig grandcafe. Wij zijn open voor brunch, lunch, high-tea, diner en een borrel. Wij werken met verse en lokale producten.
Delft is een stad en gemeente in de provincie Zuid-Holland in Nederland en is gelegen aan de Schie, dat ligt tussen Den Haag en Rotterdam. Op 1 januari 2010 telde de gemeente Delft 96.691 inwoners. Binnen de geschiedenis van Nederland is Delft vooral bekend doordat Willem van Oranje er vanaf 1572 heeft geresideerd en er in 1584 werd vermoord. De Oranjes worden sindsdien traditioneel in Delft bijgezet. De bijnaam van Delft is dan ook Prinsenstad. Ten oosten van de grachten Oude Delft en Nieuwe Delft staat aan de markt de Nieuwe Kerk met hierin het paalgraf van Willem van Oranje en de Koninklijke Grafkelder. De toren van deze kerk is de op één na grootste kerktoren van Nederland. Delft is een stad waar heerlijk gewandeld kan worden, een stad waar u veel kennis kunt opdoen, het is de stad voor uw evenement.
Het was een slaagde Pub Quiz gehost door Andy. Hij deed dit erg leuk, niks op aan te merken.
Leuke vragen, kwaliteit van de app kan beter. Hadden regelmatig dat de afbeelding van de vraag ervoor er nog stond, terwijl er iets anders had moeten staan. Hierdoor het antwoord dus niet kunnen weten. Diversiteit van de vragen en opdrachten zijn wel leuk.
Ik vond de pubquiz leuk, maar vervelend dat de tekstbalkjes van de vorige vraag soms nog over de volgende vraag heen staan, zodat je die niet kunt lezen.
We hebben een ontzettend leuke avond gehad met dit spel. Echt een aanrader om eens te doen. De service van TB Events was super en oplossingsgericht! Hartelijk dank!