Het was een slaagde Pub Quiz gehost door Andy. Hij deed dit erg leuk, niks op aan te merken.
|
Vanaf 2 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
| Ongeveer 2 uur | |
|
In 222 plaatsen mogelijk
|
|
| Een onvergetelijk uitje! |
Een voormalige ijzerwarenhandel in de Rue du Page te Brussel, getekend door een leerling van Victor Horta. Het Horta museum ligt trouwens net om de hoek.
Verder vind je in de buurt ook de Place Chatelain, een smeltkroes van leuke restaurantjes, boetieken en tal van speciaalzaken.
In 1988 opende brasserie La Quincaillerie er zijn deuren.
Heel wat elementen eigen aan de vorige bestemming van de zaak werden in ere gehouden. Net dat zorgt voor het bijzondere karakter van de brasserie.
De brasserie gelegen op een boogscheut van de Louisalaan is de ideale uitvalsbasis voor wie wil genieten van een eerlijke keuken.
Bovendien zijn er in de omliggende straten en op het plein ruime parkeermogelijkheden
Het was een slaagde Pub Quiz gehost door Andy. Hij deed dit erg leuk, niks op aan te merken.
Leuke vragen, kwaliteit van de app kan beter. Hadden regelmatig dat de afbeelding van de vraag ervoor er nog stond, terwijl er iets anders had moeten staan. Hierdoor het antwoord dus niet kunnen weten. Diversiteit van de vragen en opdrachten zijn wel leuk.
Ik vond de pubquiz leuk, maar vervelend dat de tekstbalkjes van de vorige vraag soms nog over de volgende vraag heen staan, zodat je die niet kunt lezen.
We hebben een ontzettend leuke avond gehad met dit spel. Echt een aanrader om eens te doen. De service van TB Events was super en oplossingsgericht! Hartelijk dank!