Pandora bij Het Nieuws van Apeldoornin Apeldoorn

Wat is Pandora als bedrijfsuitje?

Tijdens dit avontuurlijke groepsspel worden teams uitgedaagd met opdrachten vol tactiek en dilemma’s. Samenwerken loont, maar één verkeerde keuze kan alles veranderen. De mysterieuze Doos van Pandora speelt een centrale rol: open je haar voor voordeel, of laat je haar gesloten uit angst voor de gevolgen?

Waarom kiezen voor Pandora?

  • Spannend en interactief teamuitje
  •  Focus op strategie, vertrouwen en samenwerking
  •  Vol onverwachte twists en spelelementen
  •  Perfect voor bedrijven, teams en grote groepen
  •  Geschikt voor binnen- en buitenlocaties

 

 

Ideaal voor

  • Teambuilding & bedrijfsuitjes

Boek een event dat blijft hangen

Pandora is geen standaard spel, maar een beleving die gesprekken losmaakt en teams dichter bij elkaar brengt. Durf, overleg en beslis… want elke keuze heeft gevolgen.

Boek Pandora nu als teamuitje en ontdek wie in jouw team de verleiding kan weerstaan.

 


 

 

Meer lezen

Pandora


Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag
Ongeveer 3 uur
In 224 plaatsen mogelijk
Een onvergetelijk uitje!

Dit uitje is inclusief

Koffie of fris bij terugkomst
Koffie, thee of fris bij ontvangst
Professionele begeleiding
Het Nieuws van Apeldoorn in Apeldoorn

Het Nieuws van Apeldoorn in Apeldoorn

Gezelligheid, veel activiteiten, lekker eten en drinken, leuke mensen, kortom de moeite waard! Genieten bij Het Nieuws van Apeldoorn kan op vele manieren. Een drankje met vrienden, een kopje koffie na de boodschappen, een avondje swingen op live muziek,een lichte lunch of een compleet diner, het kan allemaal. 

Het terras van het Nieuws bevindt zich op het Leienplein in het centrum van Apeldoorn aan het begin van de Asselsestraat. Het terras heeft een unieke buitenbar met een biertap. Het bier wordt aangevoerd vanuit de kelder van het "Nieuws van Apeldoorn" met leidingen onder de Asselsestraat door. 

Heeft u een verjaardag, personeelsfeest, vergadering of een bedrijfsborrel, dan bent u aan bij het Nieuws van Apeldoorn aan het goede adres.

Apeldoorn

Apeldoorn is de grootste stad op de Veluwe in de Nederlandse provincie Gelderland en de twaalfde stad van Nederland. De stad ontwikkelde zich pas in de laatste honderd jaar tot een van de grootste plaatsen van het land en heeft nooit stadsrechten gehad. Met 94.117 arbeidsplaatsen is Apeldoorn bovendien een van de belangrijkste werkgelegenheidscentra in Midden- en Oost Nederland. Apeldoorn staat vooral bekend om zijn stadsparken en zijn ''groene'' karakter. Er zijn een paar dingen die bekend zijn in Apeldoorn zoals: Paleis Het Loo, de Apenheul en de Grote Kerk. De Grote Kerk staat ook wel bekend als de Koninginnekerk, dat komt doordat de kerk gesticht is in 1892 door Koningin Emma. Er zijn 2 koninginneramen één aangeboden aan koningin Wilhelmina en één aan koningin Beatrix. Kortom een leuke stad om een dagje uit te beleven.

Apeldoorn
Delen
Ook dit uitje doen