OLYMPIC GAMES
Zoek jij voor jouw gezelschap een sportief en competitief teamuitje? Daag je tegenstander uit voor een wedstrijdje tijdens de Olympic Games. Welk team weet er met olympisch goud vandoor te gaan?
In teams gaan jullie de strijd aan. Onderdelen als hardlopen, kogelstoten, verspringen komen allemaal aan bod maar er is meer! Win de fles champagne en wordt olympisch kampioen!
Let op: Heeft u geen eigen locatie? Wij regelen de locatie graag voor u.
Meer lezen
Vanaf 8 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
Ongeveer 2 uur | |
In 229 plaatsen mogelijk
|
|
Een onvergetelijk uitje! |
Voel je welkom bij Down to Earth Dining: waar passie voor smaak en gastvrijheid samenkomen. Bij ons draait het om het creëren van onvergetelijke momenten. We nodigen onze gasten uit om het moment te omarmen en te genieten van verse, kwalitatieve gerechten in vorm van vegetarische seizoensmenu's en bijpassende drankjes, waarbij het verhaal achter elk gerecht centraal staat. Laat je verrassen door culinaire vegetarische creaties, waarbij je zintuigen geprikkeld worden.