Jachtseizoen bij Via Via Mechelenin Mechelen

Het jachtseizoen is geopend! Lukt het jullie om 2 uur lang uit de handen te blijven van jullie achtervolgers? Of krijgt het Hunters team de voortvluchtigen op tijd te pakken? Een supergaaf achtervolgingsuitje!

Speel met collega’s, vrienden of familie dit uitdagende kat- en muisspel: hoe blijf je uit de handen van jullie achtervolgers en hoe krijgt de tegenstander het voorvluchtige team te pakken? Na aankomst op elke locatie worden de teams verdeeld. Het voortvluchtige team krijgt een voorsprong van een paar minuten, en de achtervolgers krijgen de live positie door van de voortvluchtigen. De voortvluchtigen mogen zich niet verstoppen in gebouwen, niet 2 keer dezelfde route lopen, en het stadscentrum niet uit! Alles wordt gps getrackt! Moge de beste winnen…. Let the games begin! 

 

Wat staat je te wachten tijdens het Jachtseizoen?
Bij ontvangst krijg je eerst een welkomstdrankje. Er volgt een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat.

Dan verdwijnen de teams. Door middel van de eerste live positie gaan de achtervolgers achter de teams aan. Door logisch nadenken, informatie in te winnen en slimmer te zijn dan je tegenstander kun je de teams te pakken krijgen! Maar er zijn meerdere manieren om de teams op te sporen! Lukt het de teams om uit de handen van de achtervolgers te blijven? Een super gave interactieve city game…..

Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een laatste drankje volgt de prijsuitreiking van het winnende team!

Meer lezen

Jachtseizoen


Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag
Ongeveer 3 uur
In 229 plaatsen mogelijk
Een onvergetelijk uitje!

Dit uitje is inclusief

Koffie, thee of fris bij ontvangst
Koffie, thee of fris bij terugkomst
Professionele begeleiding
Inclusief reserveringskosten
Online fotoalbum
Materialen
Prijs voor winnende team
Via Via Mechelen in Mechelen

Via Via Mechelen in Mechelen

ViaVia Mechelen is dé ontmoetingsplaats voor iedereen die zich aangetrokken voelt tot de wereld in al zijn facetten: cultuur, natuur en lekker eten! Iedereen is bij ViaVia Mechelen welkom: de wereldreiziger, de Mechelaar, toeristen…

Je kunt er de zuiderse sfeer komen proeven op je bord, maar ook ervaren door het bijwonen van allerlei activiteiten. De lekkere keuken, de vlotte bediening, reisvoorstellingen, workshops… zullen van elk ViaViabezoek een unieke belevenis maken.

In ViaVia Mechelen kan u gezellig en werelds tafelen of genieten van ons ruim assortiment aan dranken. Binnen kunnen 70 gasten zich culinair laten verwennen. Verder is er nog ons terras aan de waterkant, een gezellig zaaltje onder een 16de-eeuwse overwelving en een sfeervolle zolderruimte voor groepen tot 49 personen. Voor feestjes, vergaderingen, events… in een uniek kader ben je bij ViaVia Mechelen aan het juiste adres.

ViaVia Mechelen is de ideale uitvalsbasis om een bezoek aan Mechelen te beginnen of te eindigen. Bart en Andy beantwoorden als erkende Mechelse stadsgidsen en reisleiders Vlaanderen graag je vragen over Mechelen of omgeving. David kan je verder helpen met culinair advies!

Mechelen

Een bedrijfsuitje in Mechelen? Laat u verrassen door de mogelijkheden!

Mechelen is een Belgische stad in de provincie Antwerpen. De gemeente ligt in het zuiden van deze Vlaamse provincie. Deze stad van de Maneblussers kent een authentieke historische stadskern waarin er een redelijk groot aantal katholieke bouwwerken staan. Behalve kerken zul je in Mechelen ook een redelijk groot aantal musea aantreffen. Mechelen telt een ruim aantal aan monumenten en is een unieke stad om een stadstocht of evenement te organiseren. Met nog geen honderdduizend inwoners is Mechelen een relatief kleine stad waarbij het centrum compact genoeg is om je er een dag te kunnen vermaken. Mechelen is een boeiende, gezellige, bourgondische en kindvriendelijke stad, met een rijk verleden. De vele mogelijkheden in deze stad bied u een dag vol plezier. Een personeelsfeest, familiefeest of een vrijgezellendag is ideaal om in deze stad te vieren.  

Mechelen

Reviews

9
Lilianne Peters

Leuke activiteit,lekker actief en interactief. Leuk als teambuildingsactiviteit. Goede begeleiding

Eindhoven
Jachtseizoen
23 oktober 2025
9
Tjitske

Super leuke activiteit!!! Ik heb mijn baas nog nooit zien zo hard zien rennen.

Deventer
Jachtseizoen
17 oktober 2025
9
Michael Ketelaars

Was een super leuke activiteit. Veel gelachen, voor herhaling vatbaar.

Den Bosch
Jachtseizoen
14 oktober 2025
8
Lisanne

Leuke middag met een uitdagend spel.

Utrecht
Jachtseizoen
11 oktober 2025
Meer reviews

Zij gingen u voor!

24-10-2025

Jachtseizoen Brugge

19-09-2025

Jachtseizoen Rotterdam

25-05-2025

Jachtseizoen  (Eigen locatie)

06-04-2025

Jachtseizoen Doetinchem

22-09-2024

Jachtseizoen Deventer

21-06-2024

Jachtseizoen  (Eigen locatie)
Delen
Ook dit uitje doen