Ik Hou van België bij Planetarium Meeting Centerin Amsterdam

Genieten tussen de gangen door!
 
Hou je van België? Doe de Gek op België quiz als teamuitje! De gezelligste ‘ons kent ons’ quiz van België is ook als dinervariant te  spelen. Ga de strijd aan met je vrienden of collega’s en leer je eigenheimers kennen! Een supergezellig quizdiner, aan tafel geserveerd. Eet smakelijk! 
 
Wat staat je te wachten tijdens de Gek op België dinerquiz?
Bij ontvangst krijg je eerst een welkomstdrankje en volgt er een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat. Na een inleiding met een authentieke Belgische muzikale kraker gaat het feest beginnen.
 
De presentatie van de Gek op België quiz is in handen van een enthousiaste quizmaster. Hij of zij loodst de teams door een aantal vragenrondes, schattingsrondes en een Belgische spelling- en een muziekronde. Hou je van België, dan kunnen jij en je team dat nu gaan waarmaken!
 
Vooraf, tijdens of na afloop van de quiz kunt u genieten van een heerlijk diner. De quizavond kan op iedere willekeurige locatie in België, Nederland en Duitsland gespeeld worden. Dit spel kan ook in het Engels gespeeld worden!
 
Wat zijn de kosten voor de Gek op België dinerquiz?
De prijs is gebaseerd op minimaal 15 deelnemers. Inclusief een welkomstdrankje, spelprogramma, quizmaster en inclusief een heerlijk diner.
Kleinere gezelschappen en groepen groter dan 30 personen ontvangen een aangepaste offerte.
Spel kan verzorgd worden in het Nederlands, Frans of Engels ( of gecombineerd ). Genieten tussen de gangen door!

 
Meer lezen

Ik Hou van België


Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag
Ongeveer 3 uur
In 224 plaatsen mogelijk
Inclusief diner
Een onvergetelijk uitje!

Dit uitje is inclusief

Koffie, thee of fris bij ontvangst
Diner
Inclusief reiskosten
Inclusief reserveringskosten
Online fotoalbum
Prijs voor winnende team
Quizmaster
Planetarium Meeting Center in Amsterdam

Planetarium Meeting Center in Amsterdam

Grenzeloos gastvrij, buitengewoon groen en bijzonder ruimtelijk. Planetarium Meeting Center Amsterdam is precies wat u zoekt voor uw bijeenkomst: een inspirerende wereld aan mogelijkheden en alle ruimte voor onvergetelijke ontmoetingen.
 
Bij Planetarium Amsterdam zijn de mogelijkheden net zo eindeloos als het universum. Uw training, vergadering, congres of event verdient immers alle ruimte. Ruimte voor uw wensen en ideeën, ruimte om te bewegen en genieten, om uw gasten te verrassen en bovenal: om elkaar te ontmoeten.
 
Op deze historische vergader- en congreslocatie in het Amsterdamse Gaasperpark komt alles samen. Het bruisende stadsleven vloeit naadloos over in een groene oase vol rust en outdoor vermaak. Gun uw gasten nieuwe inzichten, inspirerende uitzichten en de unieke ervaring van uw bijeenkomst op deze plek.
 
Geweldig om uw bedrijfsuitje of teambuilding te combineren met een activiteit.
 
Alles is mogelijk. Hier is the sky werkelijk the limit. Beleef Planetarium Amsterdam.

Amsterdam

Amsterdam is de grootste stad en hoofdstad van Nederland. Amsterdam is echter geen residentie, aangezien de Staten-Generaal en de regering in Den Haag gevestigd zijn. Amsterdam kreeg stadsrechten rond het jaar 1300 en groeide later uit tot één van de grootste handelssteden ter wereld in de Gouden Eeuw. Bevolkingsgroei in Amsterdam leidde vanaf het eind van de 16e eeuw tot grote stadsuitbreidingen, waaronder de grachtengordel, die op de UNESCO-Werelderfgoedlijst is opgenomen en tot de belangrijkste bezienswaardigheden van de stad behoort. Andere attracties in Amsterdam zijn onder meer de musea, zoals het Rijksmuseum, het Stedelijk Museum en het Van Gogh Museum en het Anne Frank Huis;  Verder telt Amsterdam twee universiteiten en heeft Amsterdam de meeste nationaliteiten ter wereld,178 in 2010. Kortom, Amsterdam is de stad bij uitstek voor het organiseren van al uw stad activiteiten en bedrijfsuitje.

Amsterdam

Reviews

0 reviews gevonden, plaats een review

Meer reviews

Zij gingen u voor!

16-12-2014

Ik Hou van België
Delen
Ook dit uitje doen