HELP, de Verloofde is ontvoerd! bij BEST WESTERN Hotel De Korenbeursin Made

Je kent de verhalen wel, die nare enge verhalen die je doen rillen van de zenuwen. HELP, de Verloofde is ontvoerd draait hierom! Je zult dit niet snel vergeten.

HELP, de Verloofde is ontvoerd draait om deze spanning en de telefoon speelt een hoofdrol. Samen met je team ga je de stad in om opdrachten uitvoeren die je via onze TB Events app met je telefoon doorkrijgt. Bij ieder goed voltooide opdracht zullen jullie een aanwijzing ontvangen. Hoe beter jullie samenwerking, hoe meer aanwijzingen jullie ontvangen. Met deze aanwijzingen kunnen jullie de geheime schuilplaats vinden waar de Verloofde wordt vastgehouden. Wees snel want wie weet is er een ander team eerder bij… Doe jullie uiterste best zodat de Verloofde nog op tijd bij het altaar kan staan!

 

Wat staat je te wachten tijdens HELP, de Verloofde is ontvoerd!?

Vooraf wordt er een filmpje gemaakt en naar iedereen verstuurd, waaruit blijkt dat de Verloofde ontvoerd is! Op locatie begint de dag rustig, er is nog niks aan de hand. Bij ontvangst zullen de groepen een uitgebreide speluitleg krijgen. Hierna vormen we teams en na een laatste strategische briefing gaan alle teams de stad in en op zoek naar de Verloofde. Via je telefoon krijg je diverse opdrachten en vragen door. Deze voer je uit of beantwoord je. Ook kun je fotopunten scoren voor extra aanwijzingen door bepaalde objecten in de stad te lokaliseren en op de foto vast te leggen. Hoe meer aanwijzingen, hoe groter de kans dat jullie op tijd de Verloofde terug zullen vinden!

 

Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt, daar wordt de uitslag berekend en het winnende team bekendgemaakt.

 

Let op; U speelt dit spel met uw eigen telefoon.

Meer lezen

HELP, de Verloofde is ontvoerd!


Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag
Ongeveer 3 uur
In 222 plaatsen mogelijk
Een onvergetelijk uitje!

Dit uitje is inclusief

Koffie, thee of fris bij ontvangst
Koffie, thee of fris bij terugkomst
Professionele begeleiding
Online fotoalbum
Materialen
Prijs voor winnende team
BEST WESTERN Hotel De Korenbeurs in Made

BEST WESTERN Hotel De Korenbeurs in Made

BEST WESTERN Hotel de Korenbeurs is gelegen in het gezellige Brabantse dorpje Made. Het hotel is de perfecte uitvalsbasis voor een mooie citytrip!  

Uiteraard kunt  u uw dag culinair afsluiten met diner met heerlijke gerechten en mooie wijnen in  het bekende restaurant "Fundi".

 

Familie van der Made en medewerkers heten u van harte welkom in BEST WESTERN Hotel De Korenbeurs.

Made

Made is een dorp in de provincie Noord-Brabant. Totaal heeft Made 11.340 inwoners. Het dorp wordt omringd door landbouwgebied. Verder ligt het dorp op de grens van de hoger gelegen zandgronden en de klei van grote rivieren. 
Twee bezienswaardigheden in Made zijn de Kloosterkapel van de Zusters van Liefde en het voormalige raadhuis. Voor een lekker dagje uit zijn er genoeg bezienswaardigheden waar u een kijkje zou gaan kunnen nemen. Voor een ander gezellig uitje kunt u ook terecht in Made. Het ideale dorp is Made. 
 
 
Made

Reviews

10
Kirsten

Er goed vermaakt en leuke begeleider.

Meer reviews
Delen
Ook dit uitje doen