De Alleskunner Outdoor Diner bij NH Jan Tabakin Bussum

 

De Alleskunner Outdoor – Actief Teamuitje voor Iedereen

Beleef een verrassend en actief uitje met De Alleskunner Outdoor, ideaal voor bedrijfsuitjes, familiedagen en vrijgezellenfeesten. Samen met vrienden, collegas of familie ga je de uitdaging aan in een reeks teamspellen die samenwerking en creativiteit stimuleren.

 

Wat kunt u verwachten tijdens De Alleskunner Outdoor?

Verschillende teams strijden met elkaar door uitdagende opdrachten uit te voeren. Tijdens deze teambuildingsactiviteit werkt elk team samen om puzzels te kraken, behendigheid te tonen en slimme constructies te maken. De spellen vragen om tactisch inzicht, gezamenlijke inzet en een dosis creativiteit.

 

Extra informatie

Iedereen doet het hele spel mee; uitschakelen is bij deze activiteit niet aan de orde. Heeft u geen eigen locatie? Neem contact met ons op, dan helpen wij u graag met het vinden van een geschikte plek.

 

Meer lezen

De Alleskunner Outdoor Diner

Prijs op aanvraag

Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag
Ongeveer 3 uur
In 228 plaatsen mogelijk
Inclusief diner
Een onvergetelijk uitje!

Dit uitje is inclusief

Diner
Professionele begeleiding
Online fotoalbum
Materialen
Prijs voor winnende team
NH Jan Tabak in Bussum

NH Jan Tabak in Bussum

Het hotel NH Jan Tabak in Bussum ligt op 30 minuten van luchthaven Schiphol, midden in 't Gooi, een streek waar de natuurlijke pracht alleen hoeft te concurreren met de historische charme. Culturele uitstappen, buitensporten en recreatieve activiteiten wachten je op, net achter de deur.
Een schilderachtige wandeling van 15 minuten brengt je naar het treinstation Naarden-Bussum, waar je gemakkelijk de trein kunt nemen naar Amsterdam, Amersfoort en Hilversum. Je kunt fietsen huren in het hotel NH Jan Tabak en er staat steeds behulpzaam personeel tot je dienst aan de receptie. Zo kun je moeiteloos deze schilderachtige stad en zijn mooie natuurreservaten verkennen.

Bussum

Bussum was lange tijd een onbetekenend dorpje op de Gooise heide, voor het eerst genoemd in 1306. Het was een buurtschap, omgeven door heide en bossen en werd bewoond door boeren, voerlieden en schaapherders, later ook spinsters en wevers. Men neemt aan dat de naam is afgeleid van Bos-hem (en niet Bos-heim, zoals een plaatselijke tennisvereniging genoemd is), wat "huis in het bos" betekent. Gelegen bij de versterkte vesting Naarden werd Bussum vanaf 1369 door Naarden bestuurd. In 1470 woonden er ongeveer 250 mensen. Bussum was daarmee het kleinste dorp in het Gooi.

Bussum
Delen
Ook dit uitje doen