De Alleskunner Outdoor – Actief Teamuitje voor Iedereen
Beleef een verrassend en actief uitje met De Alleskunner Outdoor, ideaal voor bedrijfsuitjes, familiedagen en vrijgezellenfeesten. Samen met vrienden, collega’s of familie ga je de uitdaging aan in een reeks teamspellen die samenwerking en creativiteit stimuleren.
Wat kunt u verwachten tijdens De Alleskunner Outdoor?
Verschillende teams strijden met elkaar door uitdagende opdrachten uit te voeren. Tijdens deze teambuildingsactiviteit werkt elk team samen om puzzels te kraken, behendigheid te tonen en slimme constructies te maken. De spellen vragen om tactisch inzicht, gezamenlijke inzet en een dosis creativiteit.
Extra informatie
Iedereen doet het hele spel mee; uitschakelen is bij deze activiteit niet aan de orde. Heeft u geen eigen locatie? Neem contact met ons op, dan helpen wij u graag met het vinden van een geschikte plek.
Meer lezen
Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
Ongeveer 3 uur | |
In 228 plaatsen mogelijk
|
|
Een onvergetelijk uitje! |
Geniet van een heerlijk verblijf in een van de luxe kamers of suites en kom even helemaal tot rust in het fietshotel van De Betuwe. Van der Valk Hotel Tiel ligt centraal in Nederland, direct naast de A15. De Betuwe is één van de mooiste gebieden van Nederland. Van fruitboomgaarden, die in het vroege voorjaar vol met bloesem zitten, grote rivieren, groene weilanden, dijkjes en pittoreske dorpjes. De Betuwe heeft het allemaal. Dit maakt het gebied de ideale plek om te fietsen en te wandelen.
Daarnaast heeft Van der Valk Hotel Tiel verschillende restaurants/bars. In ons sfeervolle restaurant serveren we nationale-en internationale gerechten en uiteraard ontbreken de klassieke Van der Valk gerechten niet. Op de 16e etage bevindt zich SIXX Skybar, een exclusieve locatie met een panoramisch uitzicht over de hele regio. De Skybar ligt op een hoogte van 53 meter en hier kun je genieten van cocktails en bites. Als laatste is er nog een LobbyBar op de begane grond, hier kan je genieten van een vers stuk taart met een goede kop koffie of de dag afsluiten met een borrel.
Van der Valk Hotel Tiel kenmerkt zich door de vele faciliteiten. Zo is er een verwarmd zwembad, sauna, Gran Casino en een carwash. Daarnaast ligt direct naast het hotel een tankstation. Verder bevindt zich in het hotel Van der Valk Vitaal met verschillende vitalenten zoals massage, schoonheidsspecialist en een kapper.
U vindt in Van der Valk Hotel Tiel een mengeling van zakelijke dynamiek en ontspanning. Met 17 multifunctionele zalen met ruimte voor 2 tot 2.000 personen, die allen voorzien zijn van daglicht, airconditioning en gratis WiFi biedt dit hotel volop mogelijkheden voor zowel zakelijk als leisure.
Tiel is een stad en gemeente in de Nederlandse provincie Gelderland. De gemeente telt 41.179 inwoners en heeft een oppervlakte van 34,81 km². De Tielse bevolking telt ruim 5500 allochtonen. Tiel ligt aan de A15 en kan bereikt worden via de N834 en N835. De stad ligt ingeklemd tussen de rivieren de Waal en de Linge en het Amsterdam-Rijnkanaal. Tiel fungeert als eindpunt van de spoorlijnen Utrecht - Tiel en Arnhem - Tiel. Sinds 2007 heeft de wijk Passewaaij een station op de lijn Utrecht - Tiel. Verder heeft Tiel heeft een overnachtingshaven voor de binnenvaart.
In het oude stadscentrum herinneren vele monumenten aan dat rijke verleden, zoals de Sint Maartenskerk, de Waterpoort met Groote Sociëteit, het Kantongerecht, de voormalige sociëteit Bellevue, het uit 1525 daterende Ambtmanshuis dat samen met de door Jan David Zocher ontworpen Ambtmanstuin deel uitmaakt van het stadhuiscomplex, en het eveneens uit de 16e eeuw stammende Gotische huis aan de Weerstraat.