Wat staat jullie te wachten?
Na een welkomstdrankje barst de strijd los en beginnen jullie aan een spannende battle. Jullie gaan verschillende Minigames spelen waarbij jullie vaardigheden, behendigheid, kennis en inschattingsvermogen flink op de proef worden gesteld. Niet alleen gaat het erom dat je de Minigames goed weet uit te voeren maar ook is het de bedoeling om dit zo snel mogelijk te doen! Uiteraard hoort bij deze spannende activiteit ook een speelmeester die alle minigames voor jullie in goede banen zal leiden en hier gepast commentaar zal geven.
Natuurlijk is het niet zo dat de verliezende spelers afvallen zoals in het tv-programma, Via een puntentelling houden we bij wie de minigames het beste weten te volbrengen en komen we er achter wie zichzelf een echte alleskunner mag noemen. Wie lukt het om bij alle minigames niet als laatste te eindigen?
Aansluitend of vooraf kunt u genieten van een heerlijk diner!
Uiteraard zijn er ook mogelijkheden met een lunch. Vraag vrijblijvend een offerte aan!
|
Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
| Ongeveer 3 uur | |
|
In 229 plaatsen mogelijk
|
|
| Inclusief diner | |
| Een onvergetelijk uitje! |
Art Hotel Eindhoven is uniek gelegen in het bruisende centrum van Eindhoven. Op loopafstand van de leukste restaurants, terrassen, winkels en musea. Gemakkelijk bereikbaar met auto en op loopafstand van het centraal station.
Het hotel is deels gelegen in de in 1909 gebouwde monumentale Philips lichttoren. Het gebouw dankt haar naam aan het feit dat in de toren de levensduur van gloeilampen werd getest waardoor het gebouw als 'baken'' beeldbepalend is voor het centurm van Eindhoven.
Iedere kamer is individueel ingericht. De onderscheidende kleuren, patronen en meubilair zorgen voor een andere beleving in iedere kamer. De loft kamers zijn gelegen in de lichttoren en bieden daardoor met 34 meter hoge plafonds een echte stadse beleving.
Geniet in het restaurant van de live-cooking '' champagne'' ontbijbuffet, een lunch of intiem diner voor twee. De hotelbar is de plek waar hotelgasten en Eindhovenaren samenkomen en staat bekend om het uigebreide assortiment whisky's en bieren.