Wat staat jullie te wachten?
Na een welkomstdrankje barst de strijd los en beginnen jullie aan een spannende battle. Jullie gaan verschillende Minigames spelen waarbij jullie vaardigheden, behendigheid, kennis en inschattingsvermogen flink op de proef worden gesteld. Niet alleen gaat het erom dat je de Minigames goed weet uit te voeren maar ook is het de bedoeling om dit zo snel mogelijk te doen! Uiteraard hoort bij deze spannende activiteit ook een speelmeester die alle minigames voor jullie in goede banen zal leiden en hier gepast commentaar zal geven.
Natuurlijk is het niet zo dat de verliezende spelers afvallen zoals in het tv-programma, Via een puntentelling houden we bij wie de minigames het beste weten te volbrengen en komen we er achter wie zichzelf een echte alleskunner mag noemen. Wie lukt het om bij alle minigames niet als laatste te eindigen?
Aansluitend of vooraf kunt u genieten van een heerlijk diner!
Uiteraard zijn er ook mogelijkheden met een lunch. Vraag vrijblijvend een offerte aan!
Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
Ongeveer 3 uur | |
In 229 plaatsen mogelijk
|
|
Inclusief diner | |
Een onvergetelijk uitje! |
Een voormalige ijzerwarenhandel in de Rue du Page te Brussel, getekend door een leerling van Victor Horta. Het Horta museum ligt trouwens net om de hoek.
Verder vind je in de buurt ook de Place Chatelain, een smeltkroes van leuke restaurantjes, boetieken en tal van speciaalzaken.
In 1988 opende brasserie La Quincaillerie er zijn deuren.
Heel wat elementen eigen aan de vorige bestemming van de zaak werden in ere gehouden. Net dat zorgt voor het bijzondere karakter van de brasserie.
De brasserie gelegen op een boogscheut van de Louisalaan is de ideale uitvalsbasis voor wie wil genieten van een eerlijke keuken.
Bovendien zijn er in de omliggende straten en op het plein ruime parkeermogelijkheden