Ontdek de verborgen verhalen van de stad tijdens een verrassend cultureel avontuur!
Kunst is overal, maar hoeveel zie je eigenlijk écht? Achter bijzondere gebouwen, kleurrijke streetart en indrukwekkende kunstwerken schuilen verhalen die je niet zomaar ontdekt.
Tijdens Culture Hunt van TB Events gaan leerlingen op een avontuurlijke ontdekkingstocht door de stad. Gewapend met de TB Events-app ontdekken ze bijzondere plekken, creatieve verrassingen en culturele geheimen.
Samen met hun team worden leerlingen uitgedaagd om anders te kijken, verbanden te leggen en de stad vanuit een compleet nieuw perspectief te beleven.
Een unieke combinatie van kunst, cultuur, educatie en avontuur!
Tijdens Culture Hunt verandert de stad in een interactieve culturele ontdekkingswereld. Leerlingen gaan in kleine teams op pad en ontdekken onderweg bijzondere kunstwerken, culturele locaties en verrassende verhalen.
De route voert langs verschillende vormen van kunst en cultureel erfgoed. Leerlingen maken kennis met kunstenaars, creatieve stromingen en de invloed van kunst op onze samenleving.
Wat ze onderweg precies tegenkomen? Dat blijft natuurlijk een verrassing!
Culture Hunt is gericht op het actief ontdekken en begrijpen van kunst en cultuur.
Leerlingen leren:
Verschillende vormen van kunst en creatieve expressie herkennen.
De culturele en historische betekenis van kunstwerken onderzoeken.
Verbanden leggen tussen kunst, geschiedenis en samenleving.
Kunst vanuit verschillende perspectieven bekijken en interpreteren.
Een eigen mening vormen en deze onderbouwen.
Creatief denken, samenwerken en problemen oplossen.
Culture Hunt maakt van de stad een levendige leeromgeving. Leerlingen ontdekken dat kunst en cultuur niet alleen in musea te vinden zijn, maar ook zichtbaar zijn in het dagelijkse straatbeeld.
Het programma combineert kunsteducatie met onderzoekend en ervaringsgericht leren. De culturele inhoud wordt afgestemd op het onderwijsniveau en kan aansluiten bij vakken als CKV, kunst, geschiedenis en burgerschap.
De opdrachten worden ontwikkeld aan de hand van informatie over kunstwerken, kunstenaars en culturele locaties, waarbij de inhoud op juistheid wordt gecontroleerd.
Culture Hunt is ontwikkeld als programma voor leerlingen van het vmbo, havo, vwo en mbo.
De inhoud en moeilijkheidsgraad kunnen worden afgestemd op het onderwijsniveau, de leeftijd en de leerdoelen van de groep.
Duur: circa 1,5 tot 2 uur
Locatie: geselecteerde Nederlandse steden
Groepsindeling: circa 4 tot 6 leerlingen per team
Benodigdheden: smartphone met de TB Events-app
Begeleiding: introductie en ondersteuning volgens afspraak
Kosten: offerte op aanvraag
Laat leerlingen kunst en cultuur op een verrassende manier beleven. Culture Hunt combineert een actieve ontdekkingstocht met educatie, creativiteit en samenwerking.
Vraag vrijblijvend een offerte aan voor Culture Hunt!
Meer lezen|
Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
| Ongeveer 3 uur | |
|
In 223 plaatsen mogelijk
|
|
| Een onvergetelijk uitje! |
Kitchen Bar Danel is het restaurant van TivoliVredenburg, een gunstig gelegen ontmoetingsplek vlak bij Utrecht Centraal en Hoog Catharijne. Wat ons uniek maakt is de mogelijkheid om veel verschillende gelegenheden te faciliteren. Naast ons restaurant beschikken wij namelijk over een aparte ruimte genaamd: Le Salon. Dit is een intieme ruimte die geschikt is voor uiteenlopende gelegenheden, als: een borrel, heidag of andere viering. Ook voor zakelijke bijeenkomsten, zoals vergaderingen, kunt u de hele week bij ons terecht. Ons team werkt hard om van elk bezoek een succes te maken. Ook wat betreft de catering bent u bij Danel aan het juiste adres. Wij verzorgen zowel lunch als diner. Keer op keer proberen we de menukaart te vernieuwen met verrassende, veelal vegetarische, gerechten. Duurzaamheid staat dan ook hoog bij ons in het vaandel. We hopen dat u dit kunt proeven!