City Hunters bij 1892 Eten & Drinkenin Zoetermeer

City Hunters

Hoe blijf je uit de handen van de opsporingsdienst? Is het mogelijk om van het ene op het andere moment te verdwijnen?
Lukt het jullie om onder de radar te blijven?

Blijven jullie uit de handen van de opsporingsdienst? Een bloedstollend kat- en muis teambuildingspel!

Speel met collega’s, vrienden of familie dit uitdagende en spannende spel: hoe blijf je uit de handen van de opsporingsdienst? Tijdens dit spel moeten de voortvluchtigen alles op alles zetten om uit de handen van de opsporingsteams te blijven, terwijl het opsporingsteam er juist alles aan doet om deze mensen zo snel mogelijk te vinden…

Wat staat je te wachten tijdens City Hunters?

Bij ontvangst kun je eerst genieten van een welkomstdrankje. Er volgt een uitgebreide uitleg over het spel. Na deze uitleg worden de teams samengesteld, zodat je weet met en tegen wie je de strijd aangaat. Door middel van onze speciaal ontwikkelde app op je telefoon moeten de teams (geheimzinnige) opdrachten uitvoeren. Als je deze goed uitvoert krijg je steeds weer een nieuwe code of aanwijzing. Hiermee kunnen voortvluchtigen informatie verzamelen over de politie en hun einddoel en kunnen de opsporingsteams de live of laatst bekende positie krijgen van de voortvluchtigen. Maar er zijn meerdere manieren om de teams op te sporen! Lukt het de teams om uit de handen van de opsporingsdienst te blijven? Een super spannende interactieve game….

Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder het genot van een laatste drankje volgt de prijsuitreiking en wordt het winnende team bekend gemaakt!

 

Meer lezen

City Hunters


Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag
Ongeveer 3 uur
In 228 plaatsen mogelijk
Een onvergetelijk uitje!

Dit uitje is inclusief

Fris / bier of wijn bij ontvangst
Fris / bier of wijn bij terugkomst
Professionele begeleiding
Inclusief reserveringskosten
Online fotoalbum
Materialen
Prijs voor winnende team
1892 Eten & Drinken in Zoetermeer

1892 Eten & Drinken in Zoetermeer

Private dining, jubileum, Walking Dinner, een borrel of een feestavond met band of DJ? Het is allemaal mogelijk bij 1892 Eten & Drinken! Wij beschikken over 3 zalen die hiervoor bij uitstek geschikt zijn. Dit samen met de centrale ligging binnen Zoetermeer en de uitstekende parkeergelegenheid voor de deur, maakt dat u voor iedere gelegenheid bij ons terecht kunt!
De Restaurantzaal
Bij binnenkomst via de hoofdingang stap je binnen in onze sfeervolle restaurantzaal. Een goede mix van 'nostalgie' en het 'hedendaagse' geeft de zaal een geheel eigen karakter die een brede doelgroep aanspreekt. De zaal geeft plek aan 80 personen diner, maar is ook te gebruiken in een receptie opstelling tot ruim 150 personen.
De Gallery
Op de begane grond, aansluitend op de restaurantzaal, is de sfeervolle zaal 'De Gallery' die met 19de eeuwse deuren afgesloten kan worden. Zo creëren wij een aparte ruimte waar je met je gasten kunt genieten van een diner van 20 tot maximaal 50 personen of een borrel/receptie tot maximaal 75 personen. De Gallery beschikt over een eigen ingang, heeft een eigen bar en een geluidsinstallatie.
De Theaterzaal
De Theaterzaal op de 1ste etage (voorheen een bioscoop en later een klein theater) is een prachtige zaal met oneindig veel mogelijkheden. Hier kun je met een gezelschap van 50 tot wel 250 personen genieten van een groot lopend buffet, een Walking Dinner, een knallende feestavond of receptie. De Theaterzaal beschikt over een eigen bar en een licht/geluidsinstallatie. Voor mindervalide gasten is een lift aanwezig.

1892 Eten & Drinken verzorgt je feest aan de hand van je persoonlijke wensen én tot in de kleinste details. Ons personeel zal er van begin tot einde alles aan doen om je feest te laten slagen en het onvergetelijk te maken!

Zoetermeer

Uit opgravingen van de Archeologische Werkgroep Zoetermeer blijkt dat in de 13e eeuw al sprake was van bewoning aan de Dorpsstraat in Zoetermeer. De vondst van een stuk hout in een daliegat nabij het woonhart bleek na onderzoek ongeveer 1000 jaar oud te zijn. Hoewel er bij de opgraving geen sporen van bewoning werden gevonden, heeft de gemeente de vondst gebruikt voor een publiciteitscampagne, Zoetermeer 1000 jaar, om de stad op de kaart te zetten.

De bewoning van Zoetermeer is waarschijnlijk ongeveer 1000 jaar geleden ontstaan aan de rand van de veenontginning in de buurt van het in de 17e eeuw drooggemalen Soetermeerse meer. Het veen werd afgestoken en zelfs onder water uitgebaggerd en als turf in omliggende steden als brandstof verkocht. Als gevolg van de veenontginning ontstonden grote waterpartijen. Vanaf de 17e eeuw zijn eerst het Soetermeerse meer (1616) en vervolgens de overige waterpartijen ingepolderd en verkaveld. De polder waar de huidige wijken Buytenwegh en De Leyens zich bevinden, werd in 1770 opnieuw drooggelegd.

Zoetermeer

Reviews

8
Anne

Tijdens het spel hunted hebben wij met het team Enschede op een andere manier leren kennen. Achterom kijkend, in verschillende steegjes verstopt en rennend over het marktplein. En ook nog eens educatief! Kortom een echte aanrader!

Enschede
City Hunters
10 april 2025
9
Rin

Mega tof stads spel! Het laat u helemaal samen werken met uw team en maakt een betere bond aan. Veel rond lopen en lachen. Zeker aangeraden. De game master deed het ook fantastisch goed.

Gent
City Hunters
9 april 2025
9,5
Luna van Buren

Met heel het team gespeeld. Was superleuk en erg goed voor de teambuilding!

Breda
City Hunters
4 april 2025
9
Marcel

Gisteren een leuk uitje gehad met goede begeleiding van Nina!

Leeuwarden
City Hunters
31 maart 2025
Meer reviews

Zij gingen u voor!

08-09-2024

City Hunters  (Eigen locatie)

01-09-2024

City Hunters Oldenzaal

30-06-2024

City Hunters Rotterdam

06-09-2023

City Hunters  (Eigen locatie)

23-08-2023

City Hunters Noordwijk

24-07-2023

City Hunters Gouda
Delen
Ook dit uitje doen