Beat the Box! bij Hotel Restaurant Arionin Vlissingen

Beat the Box! – Het Ultieme Teambuildingsuitje

Samenwerken is de sleutel tot succes bij Beat the Box! Dit supergave teambuildingsuitje daagt teams uit om op een leuke en ontspannen manier samen te werken onder tijdsdruk. Terwijl opzwepende muziek klinkt, strijden de teams om de eerste code te kraken en hun box te openen.

Wat kun je verwachten tijdens Beat the Box? Na ontvangst volgt een uitgebreide uitleg over het spel en worden de teams samengesteld. Vervolgens begint de uitdaging: binnen één uur probeert jouw team via raadsels, puzzels, codes en cryptogrammen de laatste box te openen. Stap voor stap ontgrendel je meerdere kisten met sloten en probeer je als eerste de ultieme code te kraken.

Waarom kiezen voor Beat the Box?

• Intensieve samenwerking en communicatie

• Uitdagende en diverse puzzels

• Perfect voor bedrijfsuitjes, teamdagen en vrijgezellenfeesten

• Flexibel te spelen met kleine en grotere groepen (vraag vrijblijvend een offerte aan)

Meer lezen

Beat the Box!


Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag
Ongeveer 3 uur
In 228 plaatsen mogelijk
Inclusief diner
Een onvergetelijk uitje!

Dit uitje is inclusief

Fris / bier of wijn bij ontvangst
Diner
Professionele begeleiding
Inclusief reiskosten
Inclusief reserveringskosten
Online fotoalbum
Materialen
Prijs voor winnende team
Hotel Restaurant Arion in Vlissingen

Hotel Restaurant Arion in Vlissingen

Kom en ervaar zelf de internationale allure en charme van Amadore Restaurant Arion, direct aan zee in Vlissingen. U wordt gastvrij ontvangen, centraal op de boulevard. Wat een uitzicht! 

Maak uw keuze uit onze verrassende menukaart. Ontbijt, High Tea, lunch, brunch, diner; de keukenbrigade van Arion staat klaar om uw smaakpapillen te verwennen. Kwaliteit gaat voor alles.

Vlissingen

Vlissingen is een stad en gemeente in de Nederlandse provincie Zeeland, gelegen aan de noordzijde van de monding van de Westerschelde op Walcheren. De stad Vlissingen telt ongeveer 33.000 inwoners. De gelijknamige gemeente heeft 44.580 inwoners  en een oppervlakte van 344,98 km², waarvan 310,84 km² water.

Bij de gemeente Vlissingen horen de plaatsen Oost-Souburg, West-Souburg en Ritthem, al mogen Oost- en West Souburg tot wijken van Vlissingen gerekend worden. De gemeenten Middelburg en Vlissingen vormen samen een agglomeratie van bijna 93.000 inwoners.

Tijdens de Tachtigjarige Oorlog was de stad in Spaanse handen, Vlissingen was op 6 april 1572 de tweede stad na Den Briel die zich van de Spanjaarden bevrijdde. In tegenstelling tot Den Briel werd Vlissingen niet door de geuzen maar door haar eigen inwoners bevrijd. Vlissingen is onder Napoleon, voordat hij heel Nederland inlijfde, ook een tijd in Franse handen geweest en ook nog eens in Engelse handen.

Vlissingen

Reviews

8
Team 3

Stukje cake. Leuke activiteit!

Zwolle
Beat the Box!
24 januari 2019
9
Janneke - CITAVERDE College

Leuke activiteit. Afwisselend, niet te makkelijk! Je bent een uur echt bezig.

Venlo
Beat the Box!
29 maart 2018
8,5
M ter Huurne

Super leuke en ontspannen manier om met elkaar te werken. Goede begeleiding, voelde goed aan wanneer een hint verstandig is!

Arnhem
Beat the Box!
26 januari 2018
10
Yonne en Ellah May

Goede begeleiding, mooie jongen met goed uiterlijk!!

Beat the Box!
26 januari 2018
Meer reviews

Zij gingen u voor!

08-05-2017

Beat the Box!  Purmerend

16-02-2017

Beat the Box!  Utrecht

14-02-2017

Beat the Box!  Deventer
Delen
Ook dit uitje doen