Stukje cake. Leuke activiteit!
Beat the Box! – Het Ultieme Teambuildingsuitje
Samenwerken is de sleutel tot succes bij Beat the Box! Dit supergave teambuildingsuitje daagt teams uit om op een leuke en ontspannen manier samen te werken onder tijdsdruk. Terwijl opzwepende muziek klinkt, strijden de teams om de eerste code te kraken en hun box te openen.
Wat kun je verwachten tijdens Beat the Box? Na ontvangst volgt een uitgebreide uitleg over het spel en worden de teams samengesteld. Vervolgens begint de uitdaging: binnen één uur probeert jouw team via raadsels, puzzels, codes en cryptogrammen de laatste box te openen. Stap voor stap ontgrendel je meerdere kisten met sloten en probeer je als eerste de ultieme code te kraken.
Waarom kiezen voor Beat the Box?
• Intensieve samenwerking en communicatie
• Uitdagende en diverse puzzels
• Perfect voor bedrijfsuitjes, teamdagen en vrijgezellenfeesten
• Flexibel te spelen met kleine en grotere groepen (vraag vrijblijvend een offerte aan)
Meer lezen
Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
Ongeveer 3 uur | |
In 228 plaatsen mogelijk
|
|
Inclusief diner | |
Een onvergetelijk uitje! |
De Appelmans Story
Het verhaal van Appelmans en de Absinthbar begint in april 2004. Een bevriende restauranthouder wees ons er in die tijd op dat het pand aan het Papenstraatje 1 over te nemen was. Het pand met de gehele inboedel stond te koop en er was in Antwerpen eigenlijk geen interesse voor het project omdat het al twee keer failliet was gegaan. Wij zijn gaan kijken, want het bleef natuurlijk een toplocatie in de mooie Antwerpse historische binnenstad, zo net naast de Onze-Lieve-Vrouwekathedraal. We troffen een prachtig 19de-eeuwse pand met een 16de-eeuwse kloosterkelder aan dat zwaar verwaarloosd was en dat bekend stond als een zogenaamd ‘verbrand’ pand. Toen we het voorlegden aan onze vrienden en andere horecaondernemers in Antwerpen had iedereen wel iets negatiefs over het pand te vertellen. De binnenstad was volgens velen alleen maar voor toeristen en had weinig kwaliteit te bieden. Ook stond de locatie bekend als het ‘waaigat’ waar je altijd last had van vallende winden door de positie van de kathedraal. Ondanks alle negatieve adviezen keken wij toch heel anders naar het pand. Het lag op een hele mooie locatie, had een enorme authentieke uitstraling en was zo’n 900 vierkante meter groot. We besloten dan ook vrij snel om het te kopen. Wij zagen absoluut een toekomst in de binnenstad. Op een paar weken was de deal rond en in mei 2004 konden we eraan beginnen.
Antwerpen is al jarenlang een van de topbestemmingen voor een stedentrip en uitermate geschikt om uw dagje uit compleet te maken met een evenement in deze bruisende stad. Antwerpen telt ca. 512.000 inwoners en is daarmee qua inwonertal de grootste gemeente in Belgie. De grootste trekpleister vormt de historische binnenstad. Hier bevinden zich een aantal zeer bijzondere gebouwen. Een bezoekje aan de Onze-Lieve-Vrouwekathedraal en het Stadshuis mogen zeker niet ontbreken aan uw dagje uit. Via een stadstocht/-spel is het bekijken van deze gebouwen gegarandeerd.
Stukje cake. Leuke activiteit!
Leuke activiteit. Afwisselend, niet te makkelijk! Je bent een uur echt bezig.
Super leuke en ontspannen manier om met elkaar te werken. Goede begeleiding, voelde goed aan wanneer een hint verstandig is!
Goede begeleiding, mooie jongen met goed uiterlijk!!