Beat the Box! Lunch bij BEST WESTERN Hotel De Korenbeursin Made

Beat the Box! – Het Ultieme Teambuildingsuitje

Samenwerken is de sleutel tot succes bij Beat the Box! Dit supergave teambuildingsuitje daagt teams uit om op een leuke en ontspannen manier samen te werken onder tijdsdruk. Terwijl opzwepende muziek klinkt, strijden de teams om de eerste code te kraken en hun box te openen.

Wat kun je verwachten tijdens Beat the Box?
Na ontvangst volgt een uitgebreide uitleg over het spel en worden de teams samengesteld. Vervolgens begint de uitdaging: binnen één uur probeert jouw team via raadsels, puzzels, codes en cryptogrammen de laatste box te openen. Stap voor stap ontgrendel je meerdere kisten met sloten en probeer je als eerste de ultieme code te kraken.

Waarom kiezen voor Beat the Box?

  • Intensieve samenwerking en communicatie
  • Uitdagende en diverse puzzels
  • Perfect voor bedrijfsuitjes, teamdagen en vrijgezellenfeesten
  • Flexibel te spelen met kleine en grotere groepen (vraag vrijblijvend een offerte aan)

 

Meer lezen

Beat the Box! Lunch


Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag
Ongeveer 2 uur
In 222 plaatsen mogelijk
Een onvergetelijk uitje!

Dit uitje is inclusief

Lunch
Professionele begeleiding
Inclusief reserveringskosten
Online fotoalbum
Materialen
Prijs voor winnende team
BEST WESTERN Hotel De Korenbeurs in Made

BEST WESTERN Hotel De Korenbeurs in Made

BEST WESTERN Hotel de Korenbeurs is gelegen in het gezellige Brabantse dorpje Made. Het hotel is de perfecte uitvalsbasis voor een mooie citytrip!  

Uiteraard kunt  u uw dag culinair afsluiten met diner met heerlijke gerechten en mooie wijnen in  het bekende restaurant "Fundi".

 

Familie van der Made en medewerkers heten u van harte welkom in BEST WESTERN Hotel De Korenbeurs.

Made

Made is een dorp in de provincie Noord-Brabant. Totaal heeft Made 11.340 inwoners. Het dorp wordt omringd door landbouwgebied. Verder ligt het dorp op de grens van de hoger gelegen zandgronden en de klei van grote rivieren. 
Twee bezienswaardigheden in Made zijn de Kloosterkapel van de Zusters van Liefde en het voormalige raadhuis. Voor een lekker dagje uit zijn er genoeg bezienswaardigheden waar u een kijkje zou gaan kunnen nemen. Voor een ander gezellig uitje kunt u ook terecht in Made. Het ideale dorp is Made. 
 
 
Made

Reviews

8,5
Mariska Theunissen

Leuke activiteit. Afwisselend, niet te makkelijk!

Je bent een uur echt bezig.

Meer reviews
Delen
Ook dit uitje doen