Beat the Box! Lunch bij Mercure Liege City Centrein Luik

Beat the Box! – Het Ultieme Teambuildingsuitje

Samenwerken is de sleutel tot succes bij Beat the Box! Dit supergave teambuildingsuitje daagt teams uit om op een leuke en ontspannen manier samen te werken onder tijdsdruk. Terwijl opzwepende muziek klinkt, strijden de teams om de eerste code te kraken en hun box te openen.

Wat kun je verwachten tijdens Beat the Box?
Na ontvangst volgt een uitgebreide uitleg over het spel en worden de teams samengesteld. Vervolgens begint de uitdaging: binnen één uur probeert jouw team via raadsels, puzzels, codes en cryptogrammen de laatste box te openen. Stap voor stap ontgrendel je meerdere kisten met sloten en probeer je als eerste de ultieme code te kraken.

Waarom kiezen voor Beat the Box?

  • Intensieve samenwerking en communicatie
  • Uitdagende en diverse puzzels
  • Perfect voor bedrijfsuitjes, teamdagen en vrijgezellenfeesten
  • Flexibel te spelen met kleine en grotere groepen (vraag vrijblijvend een offerte aan)

 

Meer lezen

Beat the Box! Lunch


Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag
Ongeveer 2 uur
In 228 plaatsen mogelijk
Een onvergetelijk uitje!

Dit uitje is inclusief

Lunch
Professionele begeleiding
Inclusief reserveringskosten
Online fotoalbum
Materialen
Prijs voor winnende team
Mercure Liege City Centre in Luik

Mercure Liege City Centre in Luik

Mercure Liège City Centre ligt naast de rivier de La Meuse en biedt gasten comfort en moderne gemakken in een historische omgeving in de stad. Het hotel is de ideale locatie voor evenementen en heeft zes vergaderruimten met daglicht. Het 17e-eeuwse restaurant en bar, een voormalig 'Recollectines'-klooster, creëert een prachtige omgeving voor een heerlijke maaltijd. 's Avonds kunt u ontspannen en genieten van een drankje op het terras in de prachtige tuinen.

Het hotel is goed bereikbaar met de auto en ligt op 10 minuten van het moderne treinstation Luik-Guillemins. Gasten kunnen gebruikmaken van een eigen, beveiligde parkeerplaats op het terrein, gratis WiFi en online inchecken. Beklim de Montagne de Beuren voor een prachtig uitzicht op de historisch rijke stad Luik, vol middeleeuwse gebouwen en verbazingwekkende architectuur. Leer meer over kunst in het Curtius Museum en bezoek de Archeoforum of de gotische St. Paul-kathedraal.

Luik

Reviews

8,5
Mariska Theunissen

Leuke activiteit. Afwisselend, niet te makkelijk!

Je bent een uur echt bezig.

Meer reviews
Delen
Ook dit uitje doen