Beat the Box! Eigen Locatie bij Fletcher Hotel Middelburgin Middelburg

Beat the Box! – Het Ultieme Teambuildingsuitje

Samenwerken is de sleutel tot succes bij Beat the Box! Dit supergave teambuildingsuitje daagt teams uit om op een leuke en ontspannen manier samen te werken onder tijdsdruk. Terwijl opzwepende muziek klinkt, strijden de teams om de eerste code te kraken en hun box te openen.

Wat kun je verwachten tijdens Beat the Box?
Na ontvangst volgt een uitgebreide uitleg over het spel en worden de teams samengesteld. Vervolgens begint de uitdaging: binnen één uur probeert jouw team via raadsels, puzzels, codes en cryptogrammen de laatste box te openen. Stap voor stap ontgrendel je meerdere kisten met sloten en probeer je als eerste de ultieme code te kraken.

Waarom kiezen voor Beat the Box?

  • Intensieve samenwerking en communicatie
  • Uitdagende en diverse puzzels
  • Perfect voor bedrijfsuitjes, teamdagen en vrijgezellenfeesten
  • Flexibel te spelen met kleine en grotere groepen (vraag vrijblijvend een offerte aan)

 

 

Meer lezen

Beat the Box! Eigen Locatie


Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag
Ongeveer 1 uur
In 228 plaatsen mogelijk
Een onvergetelijk uitje!

Dit uitje is inclusief

Professionele begeleiding
Inclusief reserveringskosten
Online fotoalbum
Materialen
Prijs voor winnende team
Fletcher Hotel Middelburg in Middelburg

Fletcher Hotel Middelburg in Middelburg

Midden in de Zeeuwse hoofdstad Middelburg ligt een bijzonder, typisch charmant Frans en klassiek hotel met de naam Fletcher Hotel Middelburg. Dit 3-sterren hotel, op loopafstand van het station en het historische centrum, is het oudste hotel van Zeeland. Geniet van de prachtige monumenten, de gezellige binnenstad en de Zeeuwse kust die niet ver van de stad af ligt.

Middelburg

Middelburg is de hoofdstad van de Nederlandse provincie Zeeland en dominerend onderdeel binnen de gelijknamige gemeente, die ligt op het voormalige eiland Walcheren.  De stad Middelburg wordt doorsneden door het Kanaal door Walcheren. Middelburg is al voor het midden van de 9e eeuw ontstaan, want bij archeologische opgravingen van na de verwoesting van 1940, zijn gebruiksvoorwerpen uit die periode gevonden. Rond die tijd bevond zich er een ringwalburg, die of als verdediging tegen de Vikingen bedoeld was, of juist gebouwd werd door de Viking-koning Harald zelf. Naast dat de stad bijna aan zee ligt, heeft het ook nog een ander karaktistiek kenmerk namelijk, de sfeer. Middelburg is echt een gezellige stad en een goede locatie om uw heerlijk middag te starten.

Middelburg

Reviews

0 reviews gevonden, plaats een review

Meer reviews

Zij gingen u voor!

16-01-2017

Beat the Box! Eigen locatie   (Eigen locatie)
Delen
Ook dit uitje doen