Beat the Box! Eigen Locatie bij Ibis Hotel De Haanin De Haan

Beat the Box! – Het Ultieme Teambuildingsuitje

Samenwerken is de sleutel tot succes bij Beat the Box! Dit supergave teambuildingsuitje daagt teams uit om op een leuke en ontspannen manier samen te werken onder tijdsdruk. Terwijl opzwepende muziek klinkt, strijden de teams om de eerste code te kraken en hun box te openen.

Wat kun je verwachten tijdens Beat the Box?
Na ontvangst volgt een uitgebreide uitleg over het spel en worden de teams samengesteld. Vervolgens begint de uitdaging: binnen één uur probeert jouw team via raadsels, puzzels, codes en cryptogrammen de laatste box te openen. Stap voor stap ontgrendel je meerdere kisten met sloten en probeer je als eerste de ultieme code te kraken.

Waarom kiezen voor Beat the Box?

  • Intensieve samenwerking en communicatie
  • Uitdagende en diverse puzzels
  • Perfect voor bedrijfsuitjes, teamdagen en vrijgezellenfeesten
  • Flexibel te spelen met kleine en grotere groepen (vraag vrijblijvend een offerte aan)

 

 

Meer lezen

Beat the Box! Eigen Locatie


Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag
Ongeveer 1 uur
In 228 plaatsen mogelijk
Een onvergetelijk uitje!

Dit uitje is inclusief

Professionele begeleiding
Inclusief reserveringskosten
Online fotoalbum
Materialen
Prijs voor winnende team
Ibis Hotel De Haan in De Haan

Ibis Hotel De Haan in De Haan

Op zoek naar een locatie voor uw volgend event aan de kust? Bij ibis De Haan aan Zee bent u beslist aan het juiste adres!

 

Deze hippe vergaderlocatie in het groen bevindt zich op 1,5 km van het centrum De Haan, het mooiste belle époque dorp van de Belgische kust.

 

Dit stijlvol hotel bevindt zich midden in de gouden driehoek Brugge-Oostende-Blankenberge. Bovendien beschikt het hotel over 62 hotelkamers met het gloednieuwe ibis interieur, zodat elk event perfect gecombineerd kan worden met een overnachting.

De Haan

De Haan is een plaats en gemeente in de provincie West-Vlaanderen, gelegen aan de Belgische kust. De gemeente telt ruim 12.000 inwoners (waarvan ongeveer 5200 inwoners in de badplaats De Haan, ongeveer 4000 in Wenduine en de rest in Klemskerke, Vosseslag, Harendijke en Vlissegem).

Reviews

0 reviews gevonden, plaats een review

Meer reviews

Zij gingen u voor!

16-01-2017

Beat the Box! Eigen locatie   (Eigen locatie)
Delen
Ook dit uitje doen