Was erg leuk leuk in eigen plaats
Allo Allo: Kraak de code en vind als eerste “The Fallen Madonna with the Big Boobies!”
|
Vanaf 6 personen
kleinere groepen mogelijk op aanvraag |
|
| Ongeveer 3 uur | |
|
In 222 plaatsen mogelijk
|
|
| Een onvergetelijk uitje! |
Aspen Valley is een begrip in Enschede en omstreken! Het tirol van oost Nederland, de plek waar je terecht kunt voor de leukste Apres Ski feesten en events. Laat je entertainen door de beste feest Dj’s en artiesten. Met een fraai houten interieur dat doet denken aan een blokhut in de Alpen, volop goed gezelschap en een ronddraaiende bar die jouw bezoek tot een bijzondere belevenis maken.
Je drankje? Bier, wijn of fris, maar onze flairtenders maken ook graag een cocktail voor je klaar. Hoe jouw ideale stapavond er ook uitziet, Aspen Valley Enschede heeft in alles in huis om jouw avond onvergetelijk te maken.
Enschede is een stad en gemeente in Twente, in het zuidoosten van de Nederlandse provincie Overijssel. De gemeente telt 157.321 inwoners en de stad 131.500 inwoners. Enschede is daarmee de grootste stad van Overijssel en de veertiende stad naar inwoneraantal van Nederland. De gemeente Enschede maakt deel uit van de plusregio Regio Twente en van de EUREGIO. De naam gaat volgens de meest gangbare verklaring terug op 'An die Schede' ; het Oudsaksische scethia betekende 'scheiding' of 'grens', waarmee in dit geval waarschijnlijk verwezen werd naar een moerassig grensgebied. Thans dicht bij de Nederlands-Duitse staatsgrens gelegen kan Enschede deze naam nog altijd betekenisvol dragen. Enschede is een stad wat zijn eigen karakter draagt en zeer populair is voor mensen die graag een dagje uit willen.
Was erg leuk leuk in eigen plaats
Fijne ervaring!
Super fijn team event. Mekaar beter leren kennen en terwijl de stad ontdekken. Heerlijk! En dat met een spannend teamspel!
We hadden een heel leuke activiteit Allo Allo, heel goed begeleid. Met heel lekker eten in Ibis De Panne. Het weer was ook prachtig. Eén minpuntje: alles is geboekt en betaald vooraf. Echter de dag zelf viel iemand ziek en kon niet mee. We begrijpen dat alles wat voorbereid is uiteraard wel betaald blijft, zoals organisatie en de maaltijd. Dat dranken die niet gebruikt werden (en hergebruikt kunnen worden) wel betaald blijven, dat begrijp ik echt niet.